Skip Navigation
 

SLUŽBY - NABÍDKA

SPECIALITY

Jde o nadstandardní druhy služeb a produktů. Uvádíme pro zajímavost některé z nich:

1) VINFOTO:

Jedná se o profesionální fotodokumentaci pro společnost CEBIA. Týká se to hlavně vozidel z dovozu, s vyšší obecnou (obvyklou) cenou, starších tří let nebo u vybraných značek, kterými jsou například Audi, BMW, Jguar, Jeep, Mercedes a Volkswagen. Některé pojišťovny to nabízejí v rámci havarijního pojištění zdarma. Tím se Vaše vozidlo dostane do evropské databáze a při krádeži je lépe dohledatelné.


2) Pojištění veterinárních výloh za léčení nemoci či úrazu psa nebo kočky (příp. i koně):

Podle nás rozumné pojištění, které lze sjednat většinou od ½ roku věku Vašeho „mazlíčka“. Cena se pohybuje kolem 100,- až 300,- Kč/měs. s maximální výší plnění obvykle do 30 tis. Kč za případné léčení nebo operaci zvířete. Tzn. pojištění kryje veterinární výlohy.


3) GAP

Pojištění vozidla do jeho pořizovací hodnoty v případě totální havárie auta či jeho odcizení. Toto pojištění je podle nás vhodné u dražších vozidel, či vozidel pořízených na leasing. Leasingová společnost totiž v případě ukončení leasingu z důvodu „totálky“ nebo odcizení fakturuje klientovi tzv. finanční škodu, což je většinou sankční poplatek za předčasné ukončení smlouvy ( to je i 10 tis.Kč ) a část nerealizovaného úroku do konce leasingu. To může být částka i v desítkách tisíc Kč, což pojištění typu GAP eliminuje. Obvyklá cena tohoto pojištění je kolem 4 až 6tis.Kč/rok, ale je nutné primární havarijní pojištění na všechna rizika. Pojištění lze uzavřít obvykle do 1 až 3 měsíců od koupě vozidla ( i staršího vozidla kupovaného např. z bazaru !!!)


4) Pojištění právní ochrany

Z výše popsaných speciálních připojištění je to podle nás to nejsmysluplnější. Princip tohoto pojištění je vlastně obrácená odpovědnostní pojistka tzn. co se bude dít když někdo poškodí Váš majetek, zdraví, auto. Viník nemusí být pojištěn, nebo je cizinec či se zdráhá přiznat že je viník. V takovýchto případech nezbývá nic jiného než vyvolat spor, který ovšem stojí nemalé peníze za advokáty a přesto je výsledek nejistý. Nejkvalitněji dělá toto pojištění DAS pojišťovna právní ochrany. DASka zaplatí za klienta „palmáre“ advokáta až do výše 500 tis. Kč v případě, že by jste měli např.:


a) OBČANSKO PRÁVNÍ NÁROKY na náhradu škody

Např. někdo Vám zničí majetek jako je Vaše auto ( velké tahanice bývají s vymáháním plněníze zahraniční pojišťovny, poté co do Vás naboural cizinec ). Někdo Vám může poškodit i kolo, kožich, loď, ublíží psovi apod. a nemá se k tomu aby škodu nahradil nebo se vymlouvá,že to nezavinil.Nebo někdo poškodí Vaše zdraví ( např. úraz na zledovatělém chodníku nebo lékař v nemocnici, která se poté ošívá s přiznáním viny ).


b) TRESTNÍ PRÁVO

Nedbalostí zaviníte úraz někomu jinému např. jako chodec, cyklista ( i ten může být viník vážné dopravní nehody ), nebo jako řidič auta !!!! Být zastupován advokátem jako podezřelý ze zavinění dopravní nehody s následkem zranění nebo smrti jiného je velmi důležité. DASka standardně hradí v těchto případech i výdaje na znalecké posudky.


c) POJISTNÉ PRÁVO

Neplní Vám dobře pojišťovna úraz, nebo např. škodu z pojistky domácnosti.d) VLASTNICKÉ PRÁVO

Soused nevrací půjčenou vrtačku, peníze apod., ale je to potřeba mít předem smluvně dohodnuto.


e) ZÁVAZKOVÉ PRÁVO

Problémy s leasingovou společností, něco prodám, koupím, směním, přeprava, nedodržuje dodavatel smlouvu o dílo, opravna Vám vrátí mizerně spravené zboží, nebo poničené zboží, které jste jí předali


f) PRÁVNÍ RADA

Nonstop telefonní linka , nebo písemně, osobně v Praze Vám musí poradit jejich právníci !!!.Věřte, že případů, kdy bylo našim klientům něco poškozeno a viník se neměl k tomu aby škodu nahradil, nebo nebyl pojištěn příslušnou odpovědnostní pojistkou je víc než dost. Proto toto nadstandardní pojištění vřele doporučujeme.


Teoreticky lze sjednat pro VIP klienty i pojištění výdajů za zubní náhrady nehrazené Vaší zdravotní pojišťovnou dále také zdravotní asistenční služby atd. Vaše případné nadstandardní požadavky na pojištění jsme schopni zdarma s pojistiteli projednat.

 
 
« jdi zpět|tisk